אודות

להיות חלק ממשהו גדול

המותג מקסוס החל את דרכו כחלק מהחברה הבריטית LDV Group ונרכש בשנת 2011 על ידי קונצרן הרכב הסיני הענק, SAIC. במהרה שווק והופץ ב-42 מדינות ברחבי העולם וכיום ידוע כמותג הסיני המוביל במדינות כמו אוסטרליה, ניו זילנד ובריטניה.

מקסוס מתגאה בערכי טכנולוגיה, נאמנות ושאיפה למצוינות.
רכביה המתקדמים, מיוצרים תוך דגש על פיתוח מתקדם שימוש בטכנולוגיה חדישה ביותר ועיצוב ייחודי. לישראל מיובאים מספר דגמים חשמליים ושאינם חשמליים כגון: EUNIQ 5, EUINQ 5+, EUNIQ 6, Edeliver 3, Edeliver 9

מקסוס מיובאת על ידי חברת צ'יינה מוטורס, אשר החלה לייבא מותגי תחבורה כבר ב- 2012 והפכה להיות אחד מהיבואנים המובילים בארץ בתחום.

125 שנה של מקסוס

מורשת מקסוס עברה גלגולים רבים עד שהפכה להיות אחת מהחברות המובילות בתחום הרכבים, ובעשור האחרון- אף בתחום הרכבים החשמליים. כבר בשנת 1896 כאשר נולדה חברת האם הקודמת של המותג, LDV Group, צמחו הניצנים לעתידה של מקסוס. בשנת 2004 נולד לעולם המותג הצעיר מקסוס אשר לאחר כמה שנים נרכש על ידי SAIC, יצרנית הרכב הגדולה ביותר בסין, והפך לחלק בלתי נפרד ממנה.

טכנולוגיה, נאמנות, שאיפה למצוינות

ערכי מקסוס נחרטו בכל צעד וצעד, כאשר גם הלוגו של מקסוס מסמל על כך. מרכז הלוגו מורכב משלושה חצים מחוברים כאשר כל חץ משקף ערך שונה של מקסוס – טכנולוגיה, נאמנות, שאיפה למצוינות. צורת האליפסה בשילוב שלושת החצים המחוברים, מאגדים את ערכי הליבה של מקסוס.

צ'יינה מוטורס משנה את הכללים!

יבואנית האוטובוסים, המסחריות, המשאיות והצמ"ה, צ'יינה מוטורס, משנה את כללי המשחק ומייבאת מסין את פסגת האיכות והמקצוענות.

את המוצר המוקפד מלווים שירות אישי ושירותי מימון המנגישים את המהפכה לכל אדם וצרכיו האישיים. נסיעה טובה, צ'יינה מוטורס כאן בשבילכם.

האתר משתמש ב- "קבצי עוגיות" (Cookies) לפרטים »